Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Nuo miego priklauso daugybė dalykų – darbingumas, kasdienė mūsų nuotaika ir energija, net sveikata. Kokybiškas poilsis – vienas iš prioritetų. Todėl elementus, padedančius kokybiškam miegui, reikėtų rinktis itin atsakingai – ne tik kasdienius įpročius, tačiau ir miegamojo baldus. Įskaitant ir čiužinį.

Čiužinių pasirinkimas – didelis. Todėl kiekvienas gali rasti tai, kas tiks individualiems poreikiams ir geriausiai miego kokybei. Kieti ir minkšti čiužiniai, čiužiniai alergiškiems; kokoso pluošto, viskoelastiniai, įvairių tipų spyruokliniai, latekso, putų poliuretano ir kt. čiužiniai – tai kasdieniai kokybiško miego palydovai. Elda.lt rasite visų išvardytų ir dar daugiau tipų čiužinių –belieka apsispręsti, kurios čiužinių savybės reikalingos Jūsų kasdienei miego rutinai.

Čiužiniai su kokoso pluoštu – tai išskirtinai tvirti ir elastingi čiužiniai, pralaidūs orui, pasižymintys antibakterinėmis savybėmis. Elda.lt siūlomi čiužiniai su kokoso pluoštu – tai spyruoklių čiužiniai, jų yra ir vidutinio kietumo, ir kietų, ir labai kietų, o pasirinkus dvipusį čiužinį galima padėti jį minkštesne arba kietesne puse. Apskritai spyruoklių čiužiniai yra gerai pralaidūs orui, kišeninių spyruoklių čiužiniai – atpalaiduoja, prisitaiko prie kūno formų, o dėl cirkuliuojančio oro nebus nei per karšta, nei per šalta. Viskoelastiniai čiužiniai yra pritaikyti tiems, kurie ieško maksimalaus komforto, nori, kad čiužinys prisitaikytų prie kūno, puikiai tinka jaučiantiems sąnarių skausmus, turi ortopedinių savybių.

Čiužinių tipų yra daugybė, tačiau siūlome pirmiausia pasirinkti čiužinį pagal tai, kokio minkštumo ar kietumo jo norite. Tuomet pagal kitas savybes, individualius poreikius, išsirinktą ar turimą lovą ir numatytą biudžetą išsirinksite čiužinį, kuris taps kokybiško miego garantu.

DAUGIAU