Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Minkštas kampas – tai poilsio ir jaukumo oazė Jūsų svetainėje. Kalbant apie sofas, minkšti kampai yra vienas populiariausių ir universaliausių svetainės planavimo sprendimų, kadangi yra ne tik stilinga ir šiuolaikiška interjero detalė, tačiau ir itin funkcionalus ir patogus baldas.

Greičiausiai populiariausias sprendimas svetainėje – L formos minkštas kampas, pritaikomas daugelyje svetainės išplanavimų. Šios formos minkštas kampas ne tik patogus, nes ant jo gali susėsti visa šeima ar svečiai, tačiau taip pat gali tapti puikiu baldu erdvėms, pavyzdžiui, svetainės ir valgomojo, atskirti. U formos kampas geriausiai tinka didelėse erdvėse, ant jo susodinsite ne tik gausų svečių būrį, tačiau ir patogiai atsigulsite. Minkšti kampai su miegojimo funkcija puikiai tiks mėgstantiems dažnai pasikviesti svečių nakvynei ar patogiai įsitaisyti serialų ar filmų maratonui. Minkšti kampai su miegamu mechanizmu tiks ir jei namuose nėra atskiros miegamojo erdvės – kokybiški ir funkcionalūs minkšti kampai užtikrina gerą miegą.

Kaip ir visi svetainės baldai, minkšti kampai turi būti pritaikyti prie Jūsų gyvenimo būdo. Pagalvokite, ar minkštas kampas su miegamo mechanizmu Jums reikalingas tik atsargai, ar tikrai naudosite miegojimo funkciją. Taip pat įsigydami minkštą kampą, rinkitės lengvai valomas, kokybiškas medžiagas. Elda.lt galime pasiūlyti įvairių stilių, medžiagų ir spalvų minkštų kampų. Prie Jūsų interjero derės universalūs, neutralių spalvų skandinaviško stiliaus ir modernūs minkšti kampai, charakterio ir žaismingumo svetainei suteiks ryškūs minkšti baldai, o klasikinį interjerą papuoš žavios klasikinio stiliaus kampinės sofos.

DAUGIAU