Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Tinkamo čiužinio pasirinkimas gali atrodyti kaip sudėtingas mokslas. Paskyrėte daug laiko miegamojo lovos paieškoms, pagaliau radote, rodos, sudėtingiausias darbas baigtas, bet atėjo čiužinio eilė ir vėl viskas iš naujo. Negana to, kad reikia atrasti tinkamo dydžio čiužinį Jūsų lovai, tačiau dar ir išsirinkti ar Jums tinka spyruoklinis čiužinys ar viskoelastinis, kietas ar minkštas čiužinys; tenka išsiaiškinti, kokį antčiužinį rinktis, ar reikia higieninio užtiesalo. Todėl siūlome visas kokybiškam miegui reikalingas detales išsirinkti Elda.lt, nes čia viskas vienoje vietoje – čiužiniai, antčiužiniai, lovos grotelės, vaikiški čiužiniai, antčiužinių ir čiužinių užvalkalai ir net pagalvės.

Gerai pasirinktas čiužinys užtikrins Jūsų miego kokybę. Todėl ne tik turite apsispręsti, ar Jums patogesnis kietas ar minkštas čiužinys, tačiau ir įsigyti tinkamą čiužinio tipą. Spyruokliniai čiužiniai yra gerai pralaidūs orui, viskoelastiniai čiužiniai yra atpalaiduojantys ir turintys ortopedinių savybių. Taisyklingą nugaros padėtį suteikia ir putų poliuretano čiužiniai, o latekso čiužinys ypač tiks alergiškiems žmonėms. Mūsų asortimente esantys čiužiniai yra kokybiški, jų rasite įvairiausių matmenų bei gamintojų, o detalūs aprašymai padės išsirinkti čiužinį su savybėmis, tinkančiomis būtent Jums. Išsirinkus čiužinį, galite rinktis iš plataus antčiužinių asortimento, o jei prireiks ir kitų sveikam miegui reikalingų priedų, juos taip pat rinkitės čia – įvairių dydžių antčiužinių užvalkalai, lovų grotelės čiužiniams, higieniniai užtiesalai ir pagalvės sukurs miegamojo kambario erdvę, kurioje poilsis bus kokybiškas.

DAUGIAU