Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Retas įsivaizduojame svetainės erdvę be televizoriaus. Dažniausiai svetainės baldų išdėstymas yra planuojamas iš anksto numatant jam vietą – tuomet sprendžiama, ar reikalingas TV staliukas, komoda, o gal sekcija. Nesvarbu, ar televizorius pastatomas, ar pakabinamas – TV staliukas yra svarbi interjero detalė, atliekanti įvairias funkcijas. Elda.lt rasite įvairių dizainų ir gamintojų televizoriaus staliukų, papuošiančių Jūsų svetainės kambarį.

TV staliukas – tai ne tik televizoriui laikyti skirtas baldas. Dažniausiai, planuojant svetainės erdvę, minkštas kampas ar sofa yra statomi taip, kad būtų nukreipti į televizorių, taigi tuo pačiu – ir į staliuką. Baldas, į kurį nuolat krypsta Jūsų ir svečių akys, turi džiuginti ir papildyti namų interjerą. Galbūt TV staliukas taps baldu, išsiskiriančiu visame svetainės interjere, o gal kurs vientisą vaizdą su kitais svetainės baldais, tačiau svarbiausia išsirinkti kokybišką, ilgai tarnaujantį ir Jums patogų baldą. Jei televizorius svetainėje kabinamas ant sienos, ant TV staliuko rikiuojamos nuotraukos, knygos, interjero detalės. TV staliuko stalčiai ar spintelės tampa puikia vieta įvairiems televizoriaus priedams laikyti – TV pulteliams, laidams, žaidimų konsolėms ir pan. Talpiose lentynose tilps ir pamėgti stalo žaidimai, kurie, leidžiant laiką svetainėje, bus pasiekiami ranka. Taigi TV staliukas atlieka ne tik estetinę funkciją. Jei nusprendėte ant TV staliuko statyti televizorių – įsitikinkite, kad tai kokybiškas ir tvirtas baldas. Būtent tokius siūlo Elda.lt – čia rasite kokybiškus, įvairių dizainų ir stilių TV staliukus, kurie papuoš Jūsų svetainės erdvę.

DAUGIAU