Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kavos ar žurnalinis staliukas stovintis svetainės kambario centre ir visą šeimą ar draugų būrį suburiantys valgomojo stalai, tampantys skaniausių patiekalų ragavimo vieta. Elda.lt siūlomi įvairaus dizaino, dydžio ir paskirties svetainės stalai – tai ne tik funkcionalūs svetainės baldai, bet ir svarbi namų interjero dalis.

Stalai, stovintys svetainėje, atspindi kasdienius namų gyventojų įpročius. Ar daugiau laiko praleidžiama ant sofos, geriant kavą; o gal daugiausiai laiko po dienos darbų praleidžiama lėtai vakarieniaujant su šeima, o savaitgaliais – žaidžiant stalo žaidimus su draugais. Gal išsirinktas svetainės stalas tarnauja kaip darbo ar mokymosi vieta, o gal čia gimsta kūrybinės idėjos ir rankdarbiai; galbūt jis nuolat apdėliotas pieštukais ir vaikų piešiniais. Rinkdamiesi stalą svetainei, atsižvelkite į savo kasdienes veiklas, pomėgius, poilsio ir darbo įpročius. Gal neįsivaizduojate savo svetainės interjero be žurnalinio ar kavos staliuko? O gal Jūsų namų epicentras – didelis valgomojo stalas, prie kurio vyksta įdomiausi pokalbiai? Itin funkcionalūs yra stalai transformeriai, kurie gali atlikti kelias funkcijas ir padeda sutaupyti namų erdvę.

Elda.lt rasite platų įvairių dizainų, dydžių, stilių ir spalvų svetainės stalų – tai kavos staliukai, pietų stalai, stalai transformeriai, stalai su papildomomis daiktų laikymo vietomis – lentynėlėmis ar stalčiais ir kt. Išsirinkite tokį stalą, kuris įsilies į Jūsų kasdienes veiklas ir taps susibūrimų, poilsio, kūrybos ar darbo dalimi.

DAUGIAU