Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Minkštas kampas ar sofa yra pagrindinis svetainės interjero akcentas, o štai gražūs pufai ir sėdmaišiai – žaisimingumo, originalumo ir jaukumo suteikiančios svetainės detalės. Jeigu ieškote, kaip pagyvinti jau atsibodusį kambario vaizdą, nenorėdami daug išlaidauti, pufas ar sėdmaišis yra puikus būdas atnaujinti interjerą. O jei kuriate svetainės interjerą nuo nulio, sėdmaišius ir pufus galite derinti prie kitų minkštų baldų – Elda.lt siūlomi pufai ir sėdmaišiai dera su čia parduodamais minkštais kampais, foteliais ar sofomis. Galite rinktis ryškius sėdmaišius ar elegantiškus pufus – viskas priklauso tik nuo to, kaip sugalvosite juos priderinti savo namuose.

Vientisą ir minimalistinį interjerą kurs prie kitų baldų priderinti neutralių spalvų, modernūs pufai ir sėdmaišiai, o norintiems spalvų puikiai tiks akcentiniai, ryškių spalvų ir įdomesnių formų pufai. Išsirinkę universalų pufą ar sėdmaišį, jį taip pat galėsite derinti vaikų ar darbo kambaryje. Šie minkšti ir jaukūs baldai puikiai pasitarnaus, kai užklups būrys svečių ir ant sofos ar minkšto kampo visi netilps. Įsitaisius ant patogaus ir minkšto sėdmaišio bus gera leisti ilgus, tingius vakarus, o išsitiesus ant sofos kojoms atramą sudarys mielas pufas, kuris, pasidėjus padėklą, gali atlikti ir kavos staliuko funkciją.

Sėdmaišiai ir pufai internetu – puikūs būdas greitai ir nebrangiai atsinaujinti interjerą, suteikti svetainei jaukumo ir maksimaliai išnaudoti kambario erdvę. Namuose bus taip jauku, kad nesinorės niekur eiti!

DAUGIAU