Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Modernaus, skandinaviško, klasikinio, industrinio, provanso stiliaus prieškambario lentynos – kiekvienas Elda.lt išsirinks prieškambariui tinkamą baldą, kuris bus ne tik praktiškas, tačiau ir papuoš namų erdvę. Kurti unikalią, Jūsų gyvenimą ir įpročius atspindinčią erdvę – tam puikiai pasitarnaus kokybiškos, talpios ir namus papuošiančios prieškambario lentynos.

Prieškambario lentynos – tai ir funkcionalus baldas, ir Jūsų namų unikalaus stiliaus detalė. Tai patogi vieta kasdien naudojamiems daiktams pasidėti – raktams, rankinėms, akiniams nuo saulės, kitiems aksesuarams ir t. t. – jie visada bus pasiekiami ranka išeinant iš namų ar grįžtant. Juk telefonas, padėtas priešais akis, nebus taip lengvai pamirštamas, ar ne? Prieškambario lentynose puikiai dera praktiškumas ir estetika – papuoštos rėmeliais, žvakėmis, vazomis ar suvenyrais iš kelionių, lentynos suteikia prieškambario erdvei asmeniškumo, jaukumo ir šilumos, sutinka svečius su žvilgsniu į Jūsų gyvenimą ir asmeninį stilių vos tik įžengus pro duris.

Elda.lt siūlomos prieškambario lentynos yra įvairių dydžių, todėl tiks tiek didelėms, tiek mažesnėms prieškambario erdvėms. Čia galima rasti ir klasikinio dizaino elegantiškų lentynų, ir skandinaviško stiliaus minimalistinių, o taip pat modernių formų prieškambario lentynų, kurios taps unikaliu ir dėmesį traukiančiu erdvės akcentu. Ypač mažoms prieškambario erdvėms tinkama išeitis – pakabinamos lentynos, ant kurių patogu sudėti rankines, aksesuarus ir pan., o didesnėse erdvėse pakabinamas lentynas galima derinti su pastatomomis. Norintiems „paslėpti“ daiktus, laikomus prieškambaryje – Elda.lt asortimente taip pat galima rasti lentynų su durelėmis, optimaliai suderinančių patogumą ir jaukumą.

DAUGIAU