Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

ELDA baldai

ELDA baldai parduotuvėje galima įsigyti gausybę šiuolaikiškų, modernių, kokybiškų bei patvarių baldų. Čia didelis svetainės, miegamojo, virtuvės, valgomojo, jaunuolio, biuro, prieškambario baldų pasirinkimas...

plačiau

Istorija

 

Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti gausybę šiuolaikiškų, modernių, kokybiškų ir patvarių baldų. Čia didelis svetainės, miegamojo, virtuvės, valgomojo, jaunuolio, biuro, prieškambario baldų pasirinkimas. Taip pat prekiaujame vokiškais, estiškais, lenkiškais bei Lietuvos gamintojų čiužiniais. Elda.lt – tik kokybiški, geriausių Lietuvos ir užsienio gamintojų baldai.

Vykdydami savo veiklą, itin daug dėmesio skiriame klientui. Jūsų kūrybiškų namų idėjų įgyvendinimas – tai mūsų siekis. Jei ruošiatės pirkti baldus, atnaujinti savo namų erdves, o galbūt neapsisprendžiate, koks baldas ar interjero akcentas suteiktų Jūsų namams jaukumo – būtinai užsukite pas mus! Mes patariame ir padedame rasti optimalius sprendimus, parenkame baldus Jūsų namui ar biurui, atsižvelgdami į individualius poreikius ir pageidavimus.

Kasdieniame savo darbe vadovaujamės tokiomis vertybėmis kaip sąžiningumas, kokybė, atsakomybė, profesionalumas ir lankstumas. Siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, siūlome tik aukščiausios kokybės baldus, kurie džiugina ir tarnauja ilgai.

Paverskite savo miegamojo, svetainės, prieškambario, vaikų ar jaunuolio, virtuvės, valgomojo kambarius komforto ir stiliaus deriniu – į jaukias erdves norėsis sugrįžti kasdien.

Vertybės

 
Dėmesys klientams. Mūsų klientai mums - prioritetas. Vykdydami savo veiklą kasdien vadovaujamės darbo etika ir taisyklėmis. Esame įsitikinę, kad komandinis darbas atneša pačius geriausius rezultatus, o savitarpio pagarba, bendradarbiavimas ir diskusijos leidžia mėgautis procesu.
 
Sąžiningumas. Tarpusavio santykis su klientais ir verslo aplinka visuomet grindžiama sąžiningumu ir pasitikėjimu, vertiname ilgalaikes draugystes ir partnerystes. Mums svarbu dirbti skaidriai: elgiamės sąžiningai, korektiškai ir laikomės duoto žodžio.
 
Kokybė. Savo klientams visada siūlome tik aukščiausios kokybės produktus. Nuolat ieškome inovatyvių ir modernių sprendimų, kad klientams galėtume pasiūlyti išskirtinį baldų ir kitų prekių asortimentą.
 
Atsakomybė. Jaučiamės atsakingi ne tik prieš savo klientus, bet ir darbuotojus bei verslo partnerius. Vykdydami savo veiklą, vadovaujamės atsakomybės principu, kad verslo aplinkoje būtų malonu dirbti tiek su klientais, tiek su partneriais ar konkurentais.
 
Profesionalumas. Esame savo srities profesionalai. Nuolatinis tobulėjimas, galimybių ir naujovių ieškojimas, drąsių, tačiau užtikrintų sprendimų priėmimas mus daro išskirtiniais ir yra mūsų kasdienio darbo dalis.
 
Lankstumas. Kiekvieną užsakymą, situaciją ar galimybę analizuojame individualiai. Neturime išankstinių nuostatų, todėl esame lankstūs, atviri naujovėms ir linkę rasti kompromisą ar palankiausią situacijos sprendimo būdą.
 
 
 
 
 

Baldų pasiūla

Elda.lt internetinėje parduotuvėje – geriausių Lietuvos ir užsienio gamintojų baldai. Svetainės, miegamojo, virtuvės, valgomojo, vaiko ir jaunuolio, prieškambario ir biuro baldai – kokybiški, patvarūs, šiuolaikiški; įvairių stilių ir dizainų. Elda.lt asortimente taip pat rasite įvairių interjero detalių, suteikiančių namams ar biurui jaukumo ir vokiečių, estų, lenkų ir lietuvių gamintojų čiužinių, užtikrinančių kokybišką poilsį.

Pirkėjų patogumui, siūlomos ypač palankios sąlygos pirkti išsimokėtinai – „Įsigyk baldus šiandien – mokėk vėliau“. Čia pat sudarysime lizingo sutartį su geriausias sąlygas pasiūliusiu banku. Įsigiję baldus galėsite atsiskaityti grynaisiais ar pavedimu.

Spintos, stalai, sofos, minkšti kampai, kėdės, lovos, virtuvinės spintelės, komodos, konsolės, foteliai ir kt. baldai, reikalingi jaukiems ir unikaliems Jūsų namams – visus juos rasite Elda.lt.

Stilius ir funkcionalumas, kokybė ir komfortas – tai užtikriname Jums. Prekiaujame tik kokybiškais Lietuvoje ir Europos Sąjungoje gamintais baldais.

Klientų atsiliepimai

 
2022-12-22
Laba diena, norėjau padėkoti už valgomojo baldus: ačiū labai, labai patiko ir atitiko lūkesčius, net sakyčiau pranoko :) Siūlyčiau paleisti į gamyba su nauju pavadinimu tokį mūsų užsakymo variantą, labai gražiai gavosi! :) Tikrai atsirastų norinčių  pasipuošti svetainę tokiu kavos staliuku. Ačiū dar kartą Jums! Gražių artėjančių švenčių ir sėkmingų bei darbingų Naujųjų metų! 
ELYTĖ
Labas vakaras, ačiū už dovanas ir noriu palikti atsiliepimą: Kiek lyginau - geriausia kaina (pirkau miegamojo komplektą Praha (komplektavausi pati). Nors ir užtruko pagaminimas (dėl to, kad spinta buvo nestandartinė, ir tai, aišku, priklauso nuo gamintojo), bendrai esu patenkinta, tikrai rekomenduoju.

RASA

Sveiki! Ačiū Jums. Labai patenkinta. Prabangi lova ir puikus aptarnavimas.

ALEKSANDRA

Laba diena, gavome jūsų prekę, esame patenkinti, kokybiška. Dėkojame ir už pristatymą: laiku, kultūringas bendravimas, atsakingumas. Iki kitų susitikimų. Sėkmės.

REGINA

Laba diena, Dėkojame už kokybišką ir greitą prekės pristatymą.

ANTANAS

Laba diena, labai dėkui. Geras ir operatyvus aptarnavimas.

ARAS

Ačiū už puiku aptarnavimą ir gaminio kokybę :)
Malonu dirbti :)

ŽILVINAS R.

Sveiki, gavau, liuksišką lova, dėkui!

VYGINTAS A.

Sveiki, gražus miegamasis už prieinamą kainą. Dėkui.
Malonu dirbti :)

SIGITA B.

Čiužinį ir sąskaitą gavome. Dėkojame už operatyvų pristatymą.

NERIJUS S.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Palikite savo atsiliepimą!
Siekdami gerinti ELDA BALDAI teikiamas paslaugas, parduodamą produkciją, bei klientų aptarnavimą, atliekame apklausą norėdami sužinoti Jūsų nuomonę.

rašyti atsiliepimą