Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kurdami jaukų savo namų svetainės interjerą neapsisprendžiate, ką rinktis – minkštą kampą ar trivietę sofą su foteliais? Svarstote, kaip užpildyti svetainės erdvę, kad ji atrodytų gražiai ir būtų patogi? Čia Jums laiko sutaupyti gali minkštų baldų komplektai. Minkštų baldų komplektas tampa puikiu atsakymu ir tiems, kurie siekia, kad visi minkšti baldai optimaliai derėtų tarpusavyje ir papildytų vienas kitą.

Išsirinkę pageidaujamo dizaino minkštų baldų komplektą, galėsite prie jo derinti kitus svetainės baldus. Kokybiški, patvarių audinių, stilingi ir gražūs minkšti baldai – foteliai, pufai, sofos, minkšti kampai – taps svetainės interjero akcentu ir svečių pagyrų objektu. Elda.lt internetinėje parduotuvėje galime pasiūlyti patikimų gamintojų – tiek lietuvių, tiek užsienio – minkštų baldų komplektų. Minkšti svetainės baldai yra naudojami kasdien, todėl turi būti pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų ir būti ilgaamžiai. Tai ypač svarbu minkštiems baldams su įvairiais mechanizmais, pavyzdžiui, itin patvarūs turi būti minkšti kampai su miegojimo funkcija ar sofos su poilsio funkcija. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami tik kokybiški ir tvirti minkštų baldų komplektai, kurie džiugins Jus kiekvieną dieną.

DAUGIAU