Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Išrinkti baldus vaiko kambariui gali būti nelengva užduotis – juk reikia, kad jie būtų ne tik kokybiški, saugūs, atitinkantys vaiko poreikius, tačiau ir patiktų mažajam kambario gyventojui. Vaiko kambarys turėtų būti itin patogus, kadangi jame ne tik miegama, tačiau ir žaidžiama, mokomasi – kitaip sakant, įrengiant ar atnaujinant kambarį vaikui, reikėtų apgalvoti kokias funkcijas jis atlieka ir kaip paskirstyti zonas skirtingoms veikloms. Negana to, norisi, kad vaiko kambario baldai būtų gražūs, žaismingi ir paliktų erdvės kurti, piešti, šokti, žaisti ir bendrauti.

Kad neapkrautumėte vaiko kambario pernelyg dideliu kiekiu baldų ir kurtumėte vientisą kambario vaizdą, siūlome rinktis baldus iš vaiko kambario baldų kolekcijos. Skandinaviško ir modernaus stiliaus vaikiški baldai leis ne tik sukurti žaismingą vaiko ar jaunuolio kambario erdvę, tačiau ir suteiks galimybę suderinti vaiko kambario ir visų namų baldų stilių. Vaikų kambario baldų kolekcijos – tai puiki proga išsirinkti Jums reikalingus baldus ir išlaikyti vientisą kambario vaizdą. Vaiko ir jaunuolio baldų kolekcijose rasite visus reikiamus baldus – tai komodos, spintos, rašomieji stalai, lovos, stalai, lentynos. Pasirinkite baldus pagal vaiko ar jaunuolio amžių, o prireikus – papildykite erdvę naujais elementais iš tos pačios kolekcijos. Stilingai atrodantys pastelinių spalvų jaunuolio baldai, žaismingi ir ryškūs vaiko kambario baldai – viskas vienoje vietoje, visiems poreikiams.

Elda.lt siūlo platų vaiko ir jaunuolio kambario baldų pasirinkimą – tai vaiko kambario baldų komplektai, vaikiškos lovos, rašomieji stalai, spintos, staliukai, vaikiškos kėdutės, mokyklinės kėdės, lentynos, komodos, sėdmaišiai ir foteliai bei kiti baldai, kuriuos pritaikysite visiems vaiko gyvenimo etapams – nuo darželio iki mokyklos, nuo pačių mažiausiųjų žaidimo erdvės iki paauglio kambario.

DAUGIAU