Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Bonell tipo spyruoklių čiužiniai – vienas populiariausių čiužinių pasirinkimų. Spyruokliniai čiužiniai pasižymi dideliu oro pralaidumu, tolygiai ir komfortiškai paskirsto kūno svorį, negana to, juos galima įsigyti už patrauklią kainą ir džiaugtis ilgai – šie čiužiniai yra ilgaamžiai. Spyruoklių čiužiniai prisitaiko prie kūno svorio, gali būti įvairaus kietumo ar minkštumo, todėl sau tinkamą variantą patogiam poilsiui gali rasti kiekvienas.

Bonell spyruoklių čiužiniai, ypač kietesni, tinka kenčiantiems nugaros skausmus, kadangi kūno svoris yra tolygiai paskirstomas. Gera oro cirkuliacija ir pralaidumas užtikrina komfortišką miegą ir kai šilta, ir kai šalta. Pavyzdžiui, spyruoklinis Bonell čiužinys su kokoso sluoksniu RENER FK 02 arba uni-zone čiužinys FK 01 – tai klasikinių, du kartus grūdinto metalo spyruoklių čiužiniai už itin patrauklią kainą, užtikrinantys gerą ir ramų miegą. Tinkami alergiškiems žmonėms, dvipusiai, su lengvai nuimamais užvalkalais. Elda.lt siūlomi Bonell tipo spyruoklių čiužiniai turi visus šiam čiužinių tipui būdingus pliusus, užtikrinančius kasdienio miego kokybę.

DAUGIAU