Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Stalai-konsolės – tai elegantiškas ir minimalistinis būdas papildyti svetainės erdvę, suteikti jai jaukumo ar solidumo, tuo pačiu įsigyjant daugiau vietos daiktams sudėti ar norint atskirti skirtingas erdves. Dažniausiai konsolės vietą randa prie sienos, ant jų sudedamos knygos, interjero dekoro detalės ar nuotraukos. Konsolės, pastatytos už sofos ar minkšto kampo gali tapti puikia priemone atskirti valgomojo ir svetainės zonas. Konsolės puikiai papildo ir nedideles erdves, jų neperkraudamos, tačiau suteikdamos interjerui žavesio ir papildomos vietos daiktams laikyti.

Funkcionalumas ir estetika viename – stalas-konsolė tikrai puikiai tiks atnaujinti svetainės kambarį, jo kardinaliai nepertvarkant. Elda.lt siūlomos konsolės yra įvairių dizainų, todėl kiekvienas gali išsirinkti labiausiai tinkantį variantą. Svetainės interjerą pagyvins modernaus dizaino konsolės, tapsiančios interjero akcentu, minimalistinį vaizdą padės kurti skandinaviško stiliaus konsolės, o įvairiems smulkiems daiktams laikyti nepakeičiamos bus konsolės su stalčiais. Masyvesnio dizaino stalas-konsolė gali tapti priemone erdvėms atskirti, pavyzdžiui, jei svetainė ir valgomasis yra bendroje erdvėje. Ant konsolių sustatytos nuotraukos, augalai ar interjero detalės suteiks namams jaukumo. Išsirinkite Jums tinkamiausią konsolę iš plataus Elda.lt asortimento ir kurkite unikalų savo namų stilių.

DAUGIAU