Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Spintelė prie lovos – tai vienas pagrindinių miegamojo akcentų. Tai ne tik patogus, tačiau ir estetinę funkciją atliekantis baldas, be kurio neįsivaizduojame savo miegamojo kambario. Galbūt tai minimalistinio stiliaus staliukas prie lovos, kuriam charakterio suteikia ant jo laikomi daiktai, o gal išskirtinė spintelė, tapusi miegamojo kambario interjero akcentu – spintelės prie lovos, arba kitaip – naktiniai staliukai – liudija ne tik apie mūsų mėgiamą interjero stilių, bet ir apie miego įpročius ir ritualus. Elda.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų kokybiškų spintelių prie lovos pasirinkimą. Prie pasirinktų naktinių staliukų derės parduotuvėje siūlomos komodos, spintos, konsolės ir kiti miegamojo baldai.

Spintelė prie lovos, tai ir funkcionalus bei gražus baldas, ir mūsų asmeninių daiktų saugykla sutemus: ant naktinio stalelio nugula knygos, skaitytos prieš miegą, žadintuvai, keliantys į darbą, nuotraukos, džiuginančios iš pat ryto, išmanieji telefonai ir laikrodžiai bei kiti daiktai, be kurių neįsivaizduojame savo kasdienybės. Rinkdamiesi spintelę prie lovos, apgalvokite savo poreikius ir kasdienius įpročius – ar Jums tiesiog reikalinga vieta telefonui ir laikrodžiui pasidėti, o gal norite nedidelės lentynėlės, kurioje nuguls skaitomos knygos. Galbūt tinkamiausia Jums – spintelė prie lovos su stalčiumi ar keliais įvairiems smulkiems daiktams susidėti. Taip pat apgalvokite ir miegamojo kambaryje kuriamą atmosferą. Galbūt spintelė prie lovos Jums yra tiesiog funkcionalus baldas, reikalingas daiktams pasidėti prieš miegą, o galbūt norite naktinius stalelius paversti interjero akcentu, ant kurių nuguls ne tik būtiniausi daiktai, bet ir augalai, nuotraukos ar kitos interjero detalės. Elda.lt rasite platų įvairių stilių spintelių prie lovos asortimentą, iš kurio išsirinksite tą vienintelę – arba dvi.

DAUGIAU