Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Virtuvinės spintelės – pagrindinė virtuvės baldų dalis. Įsirenginėjant ar atnaujinant virtuvę, dažniausiai tai būna pirmasis dalykas, apie kurį pagalvojama, o vėliau prie jų derinamas stalviršis, virtuvės sienelė, apšvietimas, valgomojo stalas ir kiti interjero akcentai. Renkantis virtuvės spinteles labai svarbu atsižvelgti ne tik į estetinę pusę – čia itin svarbus funkcionalumas ir patogumas. Juk virtuvės spintelės darinėjamos daugybę kartų per dieną.

Elda.lt galite susikomplektuoti savo svajonių virtuvės erdvę – išsirinkę patinkantį virtuvės komplektą, galite rinktis spintelių fasadų spalvas, komplektaciją, stalviršį. Pagal savo virtuvės išmatavimus išsirinksite tinkamas pastatomas ir pakabinamas virtuvines spinteles, jų kiekį, išdėstymą. Taip pat galėsite nuspręsti, ar Jums tinkamesnės pakabinamos vertikalios ar horizontalios spintelės, kiek norite pastatomų spintelių su stalčiais, o kiek su durelėmis. Kiekvienas Elda.lt siūlomas virtuvės baldų komplektas turi skirtingas virtuvinių spintelių variacijas. Neturint galimybės įsirengti sandėliuko šalia virtuvės – puiki išeitis gali būti didelės ūkinės spintos, kuriose galėsite laikyti įvairius maisto produktus. Prie išsirinktų spintelių galėsite derinti buitinę techniką, kadangi tiksliai žinosite virtuvės spintelių išmatavimus. Elda.lt internetinėje parduotuvėje susikomplektuokite savo svajonių virtuvę.

DAUGIAU