Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Svetainės baldų pasirinkimas – atsakingas darbas, reikalaujantis daug planavimo ir laiko. Kad ir kaip malonu planuoti būsimus ar atnaujinti esamus namus, kartais svetainės baldai tampa tikru galvos skausmu – reikia tinkamai pasirinkti dydžius, apgalvoti funkcionalumą, išdėstymą, o kur dar baldų derinimas ir vientiso svetainės interjero kūrimas. Išeitis – korpusinių baldų kolekcijos, tampančios puikiu būdu kurti stilingą namų interjerą.

Elda.lt rasite platų aukštos kokybės korpusinių svetainės baldų asortimentą. Korpusiniai svetainės baldai – tai spintos, lentynos, kavos staliukai, stalai konsolės, sekcijos, vitrinos, indaujos, TV staliukai, komodos. Savo svetainės erdvę galite planuoti taip, kaip tik norite – rinktis kelis baldus ar daugiau iš tos pačios kolekcijos, derinti baldus iš skirtingų kolekcijų tarpusavyje, prie korpusinių svetainės baldų derinti sofas ir minkštus kampus. Patinkančią korpusinių baldų kolekciją Elda.lt ras tiek skandinaviško, tiek klasikinio, tiek modernaus, tiek industrinio ar kitų stilių gerbėjai. Europos ir Lietuvos gamintojų korpusiniai svetainės baldai – tai aukšta kokybė, funkcionalumas ir estetika viename. Rinkitės natūralaus medžio spalvų korpusinių baldų kolekcijas, tokias kaip JONAS, LILIAN, MARKAS ar kt.; elegantiškus ir modernius juodos spalvos išsiskiriančius baldus kaip NO JUODAS ĄŽUOLAS, MA ar natūralaus medžio ir spalvų derinius kaip RUMBA 12 ar RUMBA 11 ir kt. – tai tik keli pavyzdžiai iš plataus Elda.lt korpusinių svetainės baldų kolekcijų asortimento.

DAUGIAU