Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Komodos, dažniausiai pasirenkamos kaip miegamojo kambario baldai, tampa vis populiaresnės ir kaip svetainės interjero dalis. Komoda svetainėje – tai puikus estetikos ir funkcionalumo dermės pavyzdys. Panašiai, kaip fotelis ar konsolė, komoda gali tapti išskirtine interjero detale, papildančia įvairius interjero stilius.

Elda.lt siūlomos svetainės komodos – ne tik dailus interjero akcentas. Kokybė, patogumas ir funkcionalumas – galite neabejoti, kad komoda Jums tarnaus ilgai. Komoda gali tapti ne tik išskirtiniu svetainės kambario baldu, ant kurio galėsite rikiuoti gražiausias akimirkas nuotraukose ar eksponuoti paveikslus ar suvenyrus, tačiau ir tinkama vieta įvairiems daiktams laikyti – nuotraukų albumams, krovikliams, laidams, stalo žaidimams ir pan. Talpūs stalčiai ir lentynos užtikrins, kad nei vienas daiktas neliks be vietos, o Jūsų svetainės erdvė bus tvarkinga.

Suteikite savo svetainės kambariui jaukumo ir žavesio su Elda.lt siūlomomis komodomis. Įvairių stilių – klasikinio, modernaus, skandinaviško, industrinio ar provanso – komodos papuoš bet kurį interjerą. Natūralaus ąžuolo skandinaviško stiliaus komodos, komodos su stalčiais arba durelėmis, klasikinio dizaino didelės komodos ir minimalistinės mažesnės, juodos, baltos, natūralaus medžio ar kitų spalvų – platus Elda.lt asortimentas užtikrina, kad kiekvienas ras tai, ko ieško, kad paverstų savo namus jaukiais ir išskirtiniais.

DAUGIAU