Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Virtuvės dizainas ir baldai – vienas svarbiausių sprendimų, kalbant apie namų įrengimą. Juk virtuvės baldams keliami lūkesčiai dideli – jie turi būti kokybiški, funkcionalūs, patogūs, estetiški ir ilgai tarnauti kasdieniams poreikiams. Virtuvės planavimas – atsakingas procesas, todėl virtuvės baldų komplektas yra puikus pasirinkimas, siekiant užtikrinti vientisą stilių ir funkcionalumą.

Jaukaus ąžuolo spalvos virtuvės komplektas SIBILĖ, medžio ir baltos spalvos derinys baldų komplekte P A LUX 270, o galbūt ąžuolo ir juodos matinės spalvos derinys AL-240? Išsirinkite virtuvės baldų komplektą Elda.lt ir džiaukitės kokybiška ir funkcionalia virtuvės erdve savo namuose. Kai kurie virtuvės baldų komplektai yra siūlomi su stalviršiu, o spintelių išdėstymo eiliškumą galima keisti pagal savo poreikius ir virtuvės erdvės išplanavimą. Virtuvės komplektas užtikrins vieningą stilių, nes visi baldai ir detalės derės tarpusavyje, o Jums nereikės ieškoti atskirų virtuvės baldų komponentų. Virtuvės komplekto įsigijimas palengvina ir baldų montavimo procesą bei padeda užtikrinti, kad virtuvės erdvė būtų išnaudota optimaliai, o baldų išdėstymas – funkcionalus ir patogus. Pastatomos ir pakabinamos spintelės su durelėmis ir stalčiais, stalviršiai – tai rasite Elda.lt siūlomame virtuvės baldų komplektų asortimente.

DAUGIAU