Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Gražios ir funkcionalios erdvės – kiekvienų namų prioritetas. Nesvarbu, ar namų svetainė didelė ar maža, kiekvieną jos kampą norisi išnaudoti optimaliai pritaikant prie savo gyvenimo būdo. Lengvai transformuojami baldai – puikus Jūsų namų intejero sprendimas. Transformuojami stalai ypač aktualūs namuose, kuriuose viena erdvė atlieka kelias funkcijas, pavyzdžiui, svetainė yra ir valgomasis. Tas pats transformuojamas stalas gali būti ir žurnalinis staliukas, ir valgomojo stalas.
Per kelias akimirkas tranformuojamas kavos staliukas pavirs į valgomojo stalą, prie kurio susiburia visa šeima. O kai didelis stalas nereikalingas, transformuokite jį į žurnalinį staliuką, kuris puoš Jūsų svetainę, bet neužims daug vietos. Elda.lt staliukai transformeriai ne tik patogūs ir išsprendžiantys namų erdvės planavimo problemas, bet ir gražūs. Klasikinio ar modernaus stiliaus, įvairių spalvų, medžiagų ir formų – mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi transformuojami stalai derės prie kiekvienų namų interjero.

Labai svarbu, kad baldai transformeriai būtų kokybiški. Garantuojame, kad Elda.lt pasiūloje yra tik aukštos kokybės, iš tvirtų medžiagų pagaminti stalai transformeriai, kurių mechanizmai – ilgaamžiai. Čia rasite detalius transformuojamų stalų aprašymus, todėl galėsite išsirinkti savo namų erdvei tinkamą sprendimą. Ir į aukštį, ir į plotį reguliuojami staliukai transformeriai – pasiūlymas praktiškus sprendimus ir kokybę mėgstantiems žmonėms.

DAUGIAU