Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Greičiausiai daugelis pripažinsime, kad malonu būti tvarkinguose ir organizuotuose namuose. Miegamajame, kur poilsio netrikdo drabužių krūvos; prieškambaryje, kur nekliūvame už besimėtančių batų ar svetainėje, kur kiekvienas daiktas turi savo vietą. Žinoma, netvarka – neišvengiama, tačiau puiku, kai daiktai anksčiau ar vėliau grįžta į savo vietą. Svetainės erdvėje daiktų organizavimui ypač tinkamos Elda.lt siūlomos spintos.

Spintos su uždaromis ar veidrodinėmis durimis, atviromis ar uždaromis lentynomis ir stalčiais, didelės ir mažesnės, įvairių dizainų ir spalvų – tai funkcionalus baldas, o pasirinkimas Elda.lt tikrai platus. Galite rinktis spintą, suprojektuotą tiek su uždaromis, tiek su atviromis lentynomis – už durų patogu laikyti įvairius daiktus, kurie „nepuošia“ interjero, o atvirose lentynose galima surikiuoti nuotraukas, knygas ir kitas detales, kurias norisi matyti kasdien. Spintos su veidrodinėmis durimis ne tik papuoš interjerą, tačiau ir vizualiai padidins svetainės erdvę. Jei pagalvoję apie spintą svetainei įsivaizduojate didelę ir talpią spintą su keliomis durimis – tokių tikrai rasite Elda.lt asortimente, tačiau čia taip pat gausu vienų ar dvejų durų spintų mažesnėms erdvėms. Spintas galima derinti su kitais svetainės baldais – lentynomis, komodomis, konsolėmis, TV staliuku ir kt.

Gausus spintų svetainei pasirinkimas užtikrina, kad tinkantį ir patinkantį baldą Elda.lt ras kiekvienas. Įvairių dizainų, dydžių ir stilių spintos – tai ne tik funkcionalus ir patogus, tačiau ir gražus svetainės baldas. Svetainė – tai daugiafunkcinė erdvė namuose, kurioje ilsimės, bendraujame, kartais – dirbame. Dažnai svetainės erdvė yra vienoje patalpoje su valgomuoju ir virtuve, todėl organizuotumas ir tvarka čia – itin svarbi. O erdvę optimizuoti ir tvarką palaikyti padės svetainės spinta.

DAUGIAU