Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Pirmas dalykas, kuris šauna į galvą, pagalvojus apie prieškambarį ir jo planavimą, greičiausiai yra tvarka, daiktų organizavimas – tai prieškambario spintos, drabužių kabyklos, batų spintelės. Prieškambario baldai turi būti patogūs, funkcionalūs ir talpūs. Tačiau jaukumą kuria ne tik spintos, lentynos ar spintelės, tačiau ir veidrodžiai, pufai bei minkštasuoliai, dažnai tampantys prieškambario erdvės akcentu.

Pufai ir minkštasuoliai – tai ne tik prieškambarį puošiantis, tačiau ir praktiškas erdvės akcentas. Ant pufo ar minkštasuolio patogu prisėsti aunantis batus, ant jo galima susidėti pirkinių maišus ar striukes, jei sugužėjus svečiams neužtenka vietos spintoje. Negana to, tai jaukus ir žavus prieškambario akcentas, tarsi kviečiantis užeiti ir prisėsti. Elda.lt asortimente siūlomi prieškambario pufai ir minkštasuoliai yra įvairių dizainų ir spalvų. Nuo elegantiškų klasikinio stiliaus minkštasuolių iki akį traukiančių modernaus stiliaus pufų – jauki ir išskirtinė prieškambario detalė papuoš kiekvienus namus. Prieškambario pufai ir minkštasuoliai – tai puikus baldas norint užpildyti erdvę, suteikti prieškambariui jaukumo, o namams – unikalumo.

DAUGIAU