Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Svetainės baldai – tai svetainės interjero pagrindas, o įvairūs interjero priedai ir detalės suteikia erdvei individualumo, jaukumo, charakterio. Paveikslai, veidrodžiai, namų kvapai – tokias interjero detales svetainei galite rasti Elda.lt. Priderinkite jas prie svetainės baldų ir kurkite išskirtinį namų interjerą.

Spalvingi ar minimalistiniai paveikslai, fotopaveikslai, fotografijos ant drobės, iš stiklo ar iš grūdinto stiklo pagyvins ir papuoš svetainės interjerą. Galbūt tai ramus jūros peizažas, o gal ryški abstrakcija – kiekvienas ras tokią interjero detalę, kuri papildys svetainės erdvę. Jei svetainėje vyrauja panašios spalvos, galbūt ryškus paveikslas taps išskirtine interjero detale, o gal atvirkščiai – bendram stiliui išlaikyti išsirinksite minimalistinę fotografiją ant drobės. Jaukus namų kvapas pasitiks tiek grįžtančius namiškius, tiek užsukusius svečius. O stilingi veidrodžiai vizualiai padidins svetainės erdvę, suteiks netikėtumo įspūdį. Įvairios interjero detalės yra tarsi prieskoniai, užbaigiantys svetainės interjerą ir suteikiantys jam žavesio. Besirinkdami baldus Elda.lt galite iš karto derinti prie jų įvairias interjero detales, o jei svetainė jau įrengta – čia tikrai rasite detalių, kurios papuoš Jūsų kambarį ir padės sukurti jaukią atmosferą.

DAUGIAU