Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Miegamojo konsolės – tai elegantiškas ir kambario neapkraunantis baldas, suteikiantis erdvei žavesio ir tampantis Jūsų kasdienybę ir charakterį atspindinčių daiktų saugykla. Ant miegamojo konsolių gali būti laikomos šeimos nuotraukos, mėgstamiausios knygos, skaniausiai kvepiantys kvepalai, dažniausiai dėvimi papuošalai, suvenyrai iš kelionių ir kiti Jums brangūs ar kasdienybėje nuolat naudojami daiktai. Jei nenorite apkrauti savo naktinio staliuko galybe daiktų, laikykite juos ant konsolės arba patogiuose jos stalčiuose.

Elda.lt parduotuvėje rasite įvairaus dydžio konsolių, kurios tiks tiek didesnėje, tiek mažoje miegamojo erdvėje ar net drabužinėje. Skandinaviško, modernaus, klasikinio, industrinio ir kitų stilių konsolės papildys Jūsų namų interjerą ir suteiks ne tik elegancijos pojūtį, bet ir vietą daiktams laikyti. Konsolė su stalčiais gali tapti ir Jūsų kosmetiniu staliuku, ypač, jei miegamojo patalpa nedidelė. Tai vienas iš pagrindinių šio baldo privalumų – jis neužima daug vietos, tačiau leidžia eksponuoti norimus daiktus, kai kambaryje netelpa lentynos ar kiti didesni baldai.

DAUGIAU