Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Virtuvės baldai yra svarbi namų interjero dalis. Virtuvėje ir valgomajame priimami svečiai, gaminama ir leidžiamas laikas su šeima, todėl svarbu išsirinkti baldus, kurie būtų gražūs ir patogūs. Ne išimtis ir kėdės. Ar tai būtų kėdės prie virtuvės salos ar baro, ar prie didelio valgomojo stalo – Elda.lt siūlo įvairių stilių, spalvų ir dizainų kėdes.

Virtuvės erdvėje prioritetas yra funkcionalumas – pirmenybė dažnai teikiama neutralioms spalvoms, todėl kėdės yra tas baldas, kuris gali įnešti spalvų ir žaismingumo į virtuvės ir valgomojo erdvę. Galbūt tai prie virtuvės salos surikiuotos spalvingos baro kėdės, o gal aplink valgomojo stalą stovinčios išskirtinio dizaino minkštos kėdės – Elda.lt siūlo platų asortimentą. Jei virtuvė ryški – Elda.lt rasite įvairiausių spalvų kėdžių, kurias galėsite priderinti prie kitų baldų, o gal atvirkščiai, norėsite į valgomojo ar virtuvės erdvę įnešti neutralių spalvų. Solidžiai atrodys ir klasikinį įvaizdį kurs baltos, pilkos ar juodos klasikinio dizaino kėdės, o prie modernaus interjero tiks modernaus dizaino baro kėdės, kurios pritaikomos įvairiems stalams, barams ir virtuvėms saloms, kadangi yra reguliuojamo aukščio. Elda.lt asortimente rasite ne tik kėdžių, tačiau ir kitų virtuvės baldų – čia pat išsirinkite spinteles, stalviršius, virtuvės baldų sistemas, ir, žinoma, valgomojo stalus, kuriuos galėsite derinti su išsirinktomis kėdėmis.

DAUGIAU