Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Per daugelį metų pasikeitė požiūris į tai, kaip turi atrodyti darbo erdvė. Šiandien kuriamos vis jaukesnės, gyvesnės darbo erdvės, su darbuotojų poilsiui skirtomis zonomis, šviesiomis spalvomis, ergonomiškais baldais ir žaismingomis, namus primenančiomis detalėmis. Sukurti biuro erdvę, kuri būtų ne tik funkcionali, tačiau ir jauki bei skatinanti produktyvumą – misija įmanoma. Tačiau tam reikalingi kokybiški, funkcionalūs ir estetiški baldai.

Biuro baldų komplektai – puiki išeitis siekiantiems vieningos ir stilingos darbo erdvės. Chaotiška, pernelyg apkrauta aplinka trukdo produktyvumui, kaip ir nepatogūs, atgyvenę, savo funkcijas prastai atliekantys baldai. Biuro aplinka, įskaitant ir baldus – tai tam tikra pozicija darbuotojų atžvilgiu; parodymas, kad erdvė, kurioje jie dirba, rūpi įmonei, jos vadovams. Dizainas, spalvos, kokybė ir, be abejonės, darbuotojų poreikiams pritaikyta aplinka gali padėti formuoti organizacijos kultūrą, net padėti motyvuoti darbuotojus, o tai tiesiogiai prisideda ir prie įmonės sėkmės.

Nesenstančio dizaino, jaukūs medžio ar minimalistiniai pilkos spalvos bei kt. baldai ne tik papuoš Jūsų biurą, tačiau ir talpins visas reikiamas priemones ar dokumentus, leis dirbti patogiai ir ergonomiškai. Pavyzdžiui, šiltos ąžuolo spalvos biuro baldų komplektas SETAS55, kurį sudaro stalas, komoda, spintelė, pastatoma lentyna sukurs jaukią biuro aplinką, įnešdami į interjerą gamtos spalvų. Komodos, spintelės ir lentynos puikiai tiks įvairiems daiktas laikyti ir padės organizuoti bei palaikyti tvarką darbo erdvėje, o stalas su stalčių bloku – patogiai dirbti. Kitas pavyzdys – tai biuro baldų komplektas OLSEN12, kurį sudaro šviesiai pilkos ir grafito spalvos rašomasis stalas, spintelė, lentyna, spinta ir t. t. Šie biuro baldai puikiai derės minimalistinio stiliaus biuro interjere, kurs solidžią, elegantišką darbo erdvę. Vienas iš biuro baldų komplektų įsigijimo privalumų – galėsite būti tikri dėl interjero vientisumo ir stiliaus, o Elda.lt siūlomi biuro baldai – tai kokybė, estetika ir funkcionalumas viename.

DAUGIAU