Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Biuro baldai yra svarbus ir darbo produktyvumui įtakos turintis biuro interjero elementas. Patogus ir darbui pritaikytas rašomasis stalas, funkcionali ir tinkamo aukščio kėdė padės išvengti nugaros ar kaklo skausmų ir leis išlikti darbingiems visą dieną, o patogios lentynos, spintelės ir komodos leis efektyviai organizuoti darbui reikalingas priemones. Žinoma, svarbus ir estetinis vaizdas – kurdami ne tik patogią, bet ir estetišką darbo erdvę galėsime būti tikri, kad į ją norėsis grįžti kasdien.

Renkantis biuro stalą reikėtų atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Visų pirma, tai jo aukštis – jei nesirenkate biuro stalo, kurio aukštis reguliuojasi, būtinai atsižvelkite į jo išmatavimus, ar tiks Jūsų biuro ar namų darbo kambario erdvei, o išsirinkę nepamirškite pritaikyti ergonomiškos biuro kėdės. Žinoma, renkantis darbo stalą tiek biurui, tiek darbo erdvei namuose, vertėtų atsižvelgti ir į stiliaus vientisumą – Elda.lt rasite skirtingo dizaino biuro stalų, iš kurių tikrai išsirinksite Jums tinkamą. Ar tai būtų modernus darbo stalas, ar skandinaviško stiliaus, o gal klasikinis baldas – biuro stalas yra tam tikras Jūsų atspindys, ypač kai kalbame apie darbo kambarį namuose, nes jis atskleidžia darbo organizavimo įpročius. Dažnai biure negalime pasirinkti, prie kokio stalo dirbti, tačiau dirbant iš namų turime laisvę susikurti tokią erdvę, kokios tik norime. Pagalvokite, ar norite didžiulo darbo stalo, ant kurio tilptų galybė dokumentų ir knygų, o gal Jums reikalingas mažesnis stalas, ant kurio pasidėsite tik nešiojamąjį kompiuterį. Kampinis darbo stalas leis ant jo susidėti visas darbui reikalingas priemones ir kelis kompiuterio monitorius, o rašomasis stalas su stalčiais – patogiai ir tvarkingai organizuoti darbo erdvę. Biuro stalas su stalčiais taip pat labai patogus ir biure – taip kiekvienas darbuotojas turi vietą savo darbo priemonėms ir asmeniniams daiktams susidėti.

Ergonomiškas, kokybiškas ir ilgai tarnaujantis biuro stalas, kuris yra ne tik patogus, tačiau ir puošia biuro ar darbo kambario namuose interjerą – tokį tikrai rasite ir iš gausaus biuro baldų asortimento išsirinksite Elda.lt.

DAUGIAU