Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Komoda – itin geras pasirinkimas, kai kalbame apie vaiko ar jaunuolio kambario baldus. Tai, galima sakyti, kartu su vaiku „augantis“ baldas, kuris yra universalus, funkcionalus ir tinkantis tiek mažoms, tiek didesnėms erdvėms. Kokybiška, tvirta ir talpi komoda bus nepakeičiamas baldas tiek kūdikio, tiek vaiko, tiek jaunuolio kambaryje.

Talpūs komodos stalčiai puikiai tinka kūdikio drabužėliams ir kitiems daiktams sudėti, o vaikui paaugus, komodos aukštis yra tinkamas vaiko savarankiškumui – mažylis lengvai pasieks savo drabužius ir daiktus. Komoda tiks ne tik drabužiams, tačiau ir žaislams, stalo žaidimams, mokykliniams reikmenims organizuoti, o ant jos viršaus vaikas ar jaunuolis galės išrikiuoti nuotraukas, knygas ar kitus jam svarbius daiktus. Komoda yra puiki išeitis nedidelėms erdvėms, ypač kai kambaryje netelpa didelė spinta drabužiams laikyti.

Elda.lt rasite itin platų komodų vaiko ar jaunuolio kambariui pasirinkimą – galėsite priderinti ją prie kitų baldų ar net viso namų interjero. Įvairių dydžių ir dizainų, su stalčiais, durelėmis ir lentynomis – visiems Jūsų vaiko svarbiausiems daiktams.

DAUGIAU