Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Valgomojo baldai yra svarbus namų interjero elementas. Jie kuria jaukią ir kviečiančią pasilikti erdvę, kur šeima ir draugai susiburia pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti bei dalintis dienos įspūdžiais. Išsirinkę tokius valgomojo baldus, kurie ne tik tiktų prie Jūsų namų stiliaus, tačiau taip pat būtų funkcionalūs ir kokybiški, galėsite mėgautis ilgais pašnekesiais, susibūrimais ir čia kuriamais prisiminimais. Patogūs valgomojo baldai – valgomojo stalas, kėdės, indaujos ir vitrinos, spintelės, lentynos ir kt. – leis džiaugtis jaukia namų erdve, į kurią vis norėsis sugrįžti.

Pagrindinis valgomojo baldas, nuo kurio greičiausiai ir pradėsite kambario erdvės planavimą, yra valgomojo stalas. Nesvarbu, ar pasirinksite modernaus ar klasikinio, skandinaviško ar industrinio stiliaus valgomojo stalą, svarbiausia, kad jis būtų patogus Jums ir Jūsų šeimai. Pasirinkite sau tinkamo dydžio ir aukščio stalą, o prie jo derinkite valgomojo kėdes. O galbūt Jūsų valgomojo erdvė nedidelė ar kartu yra ir svetainė? Tuomet Jums tinkamiausias variantas gali būti stalas transformeris, kuris atliks tiek valgojomo stalo, tiek kavos staliuko funkciją. Didelei valgomojo erdvei ypač tiks dideli stalai, prie kurių galima sukviesti visą svečių būrį. Valgomojo kėdės Elda.lt taip pat yra įvairiausių stilių – jas galite priderinti prie valgomojo stalo ir kurti vientisą namų įvaizdį. O galbūt valgomojo kėdės taps išsiskiriančia ir žaisminga Jūsų namų detale – pagyvinti interjerą galite išsirinkę ryškių spalvų kėdes.

Išsirinkę valgomojo stalą ir kėdes, priklausomai nuo valgomojo erdvės dydžio, greičiausiai rinksitės indaują, vitriną, spinteles ar lentynas. Šie valgomojo baldai puikiai tiks įvairiems indams laikyti ir gražiausioms taurėms ar puodeliams išdėlioti, o taip pat kurs funkcionalią valgomojo erdvę, kai visi serviravimui reikalingi indai bus ranka pasiekiami. Puikus pasirinkimas valgomajam gali būti ir stalai konsolės, kurios tiks kaip dekoratyvi interjero detalė, ant kurios galėsite išdėlioti šeimos nuotraukas ar įrengti nedidelę gėrimų lentyną. Rinkitės valgomojo baldus iš gausaus Elda.lt asortimento – indaujos ir vitrinos, lentynos, valgomojo stalai, valgomojo kėdės – viskas vienoje vietoje Jūsų patogumui.

DAUGIAU