Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Rašomasis stalas – tai baldas, prie kurio vaikas ar jaunuolis praleidžia daug laiko. Ruošia namų darbus, mokosi, užsiima įvairiais rankdarbiais, dirba ar žaidžia su kompiuteriu. Todėl labai svarbu, kad vaikiškas rašomasis stalas būtų patogus, funkcionalus ir tinkamas individualiems Jūsų vaiko poreikiams. Elda.lt rasite platų rašomųjų stalų asortimentą, o prie išsirinkto stalo derės ergonomiškos mokyklinės kėdės, taip pat lentynos, spintos ar komodos.

Elda.lt elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių vaikiškų rašomųjų stalų – su stalčiais, spintelėmis ar lentynomis, minimalistinio stiliaus ir masyvesnių, mažoms ir didelėms erdvėms tinkančių. Išsirinkus rašomąjį stalą, iš to paties komplekto galima išsirinkti lentynas, spintas, komodas ir kurti vientisą ir funkcionalų vaiko ar jaunuolio kambario interjerą. Talpus stalas su stalčiais padės organizuoti mokyklinius reikmenis, o reguliuojamo aukščio stalas leis pritaikyti baldą įvairiems užsiėmimams ir garantuos patogią nugaros padėtį. Jei išsirinkote vaikišką rašomąjį stalą, kurio aukštis nereguliuojamas – ne problema, kadangi čia pat, Elda.lt elektroninėje parduotuvėje, galite išsirinkti ergonomišką mokyklinę kėdę, kurios aukštį pritaikysite prie stalo. Siūlome įvairių dizainų rašomuosius stalus ir kėdes bei kitus vaiko kambario baldus, kuriuos pritaikysite tiek prie vaiko, tiek prie jaunuolio poreikių.

DAUGIAU