Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Įrengiant naujus namus ar norint atsinaujinti, dažnai pirmas dalykas, apie kurį pagalvojama, yra virtuvės baldai. Nieko nuostabaus – juk virtuvė yra ta vieta, kurioje praleidžiama labai daug laiko. Čia ne tik gaminama, tačiau ir bendraujama, o jei virtuvė yra bendroje erdvėje su valgomuoju ir svetaine, čia nuolat verda gyvenimas. Kadangi virtuvėje leidžiama tiek daug laiko, ji yra nuolat matoma, labai svarbu, kaip ji atrodo, ar dera prie bendro interjero vaizdo. Tačiau kalbant apie virtuvės baldus, negalima pamiršti ir kokybės bei funkcionalumo – juk norime, kad virtuvės baldų sistemos tarnautų ilgai. Virtuvės spintelių durelės ir stalčiai darinėjami kasdien, o išdėstymas turi būti patogus kasdieniam maisto ruošimui.

Elda.lt siūlomos klasikinio, skandinaviško ir modernaus stiliaus virtuvės baldų sistemos tiks kiekvieniems namams. Kodėl? Nes išsirinkę norimo stiliaus ir dizaino virtuvės baldų sistemą, galite ją susikomplektuoti pagal savo poreikius. Galite rinktis pakabinamų ir pastatomų spintelių skaičių ir dizainą, korpuso ir fasado spalvas, stalviršio spalvą, plotį ir gylį, plintjuostę ir kitus dalykus, kurie leis susikurti tokią virtuvės erdvę, kokios norite. Kadangi virtuvės baldų sistemą galite susikomplektuoti pagal savo virtuvės kambario dydį ir išsirinkti tiek spintelių, kiek norite, tai siūlomos virtuvės baldų sistemos tiks tiek didelei, tiek mažai virtuvei bei leis pritaikyti norimą buitinę techniką. Stilingi virtuvės baldai, kurie sužavės tiek šviesias, tiek tamsias, tiek ryškias spalvas mėgstančius – platus virtuvės baldų sistemų asortimentas Jums pasiekiamas internetinėje parduotuvėje Elda.lt.

DAUGIAU