Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kartais gali pasirodyti, kad išrinkti lovą vaikui yra daug sunkiau, nei suaugusiajam, ar ne? Juk norisi, kad vaikas miegotų patogioje, ergonomiškoje lovoje, kad jo miegas būtų kokybiškas, o lova – nebūtų naudojama tik metus ar dvejus. Negana to, ne mažiau svarbu, kad lova patiktų ir jos savininkui. Taigi kaip išsirinkti tinkamą vaikišką lovą?

Renkantis vaikišką lovą ar lovą jaunuoliui, vertėtų atsižvelgti į kelis dalykus. Visų pirma, žinoma, vaiko amžių ir ūgį – juk norime, kad įsigyta lova tarnautų kuo ilgiau. Taip pat vaiko amžius turi įtakos tam, ar reikėtų rinktis lovą su aukštesniais kraštais (ar bent vienu borteliu) dėl vaiko saugumo. Atsižvelkite ir į lovos aukštį – saugiausia ir patogiausia mažiems vaikams yra neaukšta lova, į kurią lengvai gali įlipti ir išlipti pats, be pagalbos. Taip pat aktualu, žinoma, ir bendras kambario ir vis namo interjeras – ar norėsite lovą derinti prie kitų baldų. Apie medžiagų kokybę, lovos konstrukcijos patvarumą greičiausiai net nereikia užsiminti – tai taip pat ne ką mažiau svarbu. O Elda.lt siūlomos lovos – kokybiškos, iš patikimų Lietuvos ir Europos gamintojų, todėl galite drąsiai rinktis baldą, užtikrinantį komfortišką vaiko poilsį.

Apsisprendus, kokio ilgio ir aukščio vaikiška lova reikalinga, belieka apsispręsti dėl lovos stiliaus ir dizaino. Čia viskas priklauso nuo Jūsų – galbūt derinsite lovą prie kitų vaiko kambaryje esančių baldų, galbūt Jums aktuali vaikiška lova su patalynės dėže, kuri padės suorganizuoti patalynę ir kitus daiktus, o galbūt geriausias pasirinkimas Jūsų vaikui – išskleidžiama lova. Elda.lt rasite skirtingų dydžių ir dizainų vaikiškų lovų įvairaus amžiaus vaikams – tiek dviaukščių, tiek išskleidžiamų, tiek su patalynės dėže ir be, o čia pat, internetinėje parduotuvėje, galėsite išsirinkti ir vaikišką čiužinį.

DAUGIAU