Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Prieškambaris – tai tarsi namų veidas. Jį pirmąjį pamatome grįžę namo, jį pirmąjį išvysta atvykę svečiai. Todėl reikia atsakingai pasirinkti prieškambario baldų spalvas, stilių, dydį, pritaikant prie viso namų interjero – gražūs prieškambario baldai taps Jūsų namų akcentu. Tačiau prieškambario baldai turi būti ne tik dailūs, bet ir funkcionalūs, kad užgriuvus būriui svečių jie turėtų kur pasidėti batus ir drabužius, o skubant iš namų nepamirštumėte pasiimti būtiniausių daiktų. Išsirinkite sau tinkamus prieškambario baldus Elda.lt, kur rasite viską, ko Jums reikia – prieškambario spintos, spintelės, veidrodžiai, lentynos, batų spintelės, drabužių kabyklos. O gal ieškote vientiso, paprasto sprendimo? Tam puikiai tiks įvairių stilių prieškambario komplektai. Elda.lt modernūs prieškambario baldai tiks tiek mažesnėms erdvėms, tiek dideliems prieškambariams.

Rinkdamiesi prieškambario baldus, pirmiausia apgalvokite savo poreikius. Jei norėsite paslėpti drabužius, batus ir išlaikyti minimalistinį vaizdą, labiausiai Jums tiks prieškambario spintos, lentynos, batų spintelės. Jei norite, kad visi daiktai būtų matomi, geriausiai tiks prieškambario lentynos ir drabužių kabyklos. Visada galite derinti ir abu variantus – drabužiams ir batams laikyti pravers uždara prieškambario spinta, o aksesuarams – prieškambario lentyna. Interjerą papildys ir jaukumo suteiks jaukūs prieškambario pufai ir minkštasuoliai, o erdvę vizualiai padidins dailūs prieškambario veidrodžiai. Ar tai didelė prieškambario spinta, ar nedidelė interjero detalė, tokia kaip veidrodis ir paveikslas – viską rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

DAUGIAU