Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Čiužiniai su Viscoool elastine medžiaga – prabangiam ir kokybiškam Jūsų miegui. Unikali viskoelastinė medžiaga Viscoool išsiskiria tuo, kad pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis. Čiužiniai su Viscoool medžiaga – tai dvipusiai čiužiniai, kurių viena pusė suteikia šaldantį efektą. Tokie čiužiniai vasaros metu vėsina, o žiemą – šildo, todėl užtikrinama optimali poilsio kokybė.

Dėl Viscoool medžiagos, čiužinys prisitaiko prie žmogaus kūno temperatūros, neleisdamas perkaisti arba sušalti. Užtikrinama oro cirkuliacija, o pati elastinė medžiaga prisitaiko prie kūno anatomijos, užtikrina taisyklingą nugaros padėtį. Optimali kūno temperatūra – tai optimalios sąlygos giliam ir kokybiškam miegui kiekvieną naktį.

Vienas iš čiužinių su Viscoool medžiaga, siūlomas Elda.lt asortimente – tai 2023 metais „Lietuvos metų gaminys“ aukso medalį laimėjęs VENECIJA, dvipusis 7 minkštumo zonų spyruoklinis Multipocket čiužinys. Dėl Viscoool medžiagos, vasaros metu čiužinys šilumą gali sumažinti net 4 laipsniais, neleisdamas kūnui perkaisti, o Jums – jausti diskomfortą. Pagerinkite savo miego kokybę, išsirinkę čiužinį su Viscoool medžiaga iš Elda.lt.

DAUGIAU