Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Tvarkos palaikymas biure – itin svarbu komfortiškai ir jaukiai darbo atmosferai kurti. Ne ką mažiau svarbu ir pasirinkti baldų dizainai ir spalvos – įvairiais tyrimais nustatyta, kad darbo aplinka, jos spalvos turi įtakos darbuotojų motyvacijai ir produktyvumui. Nesvarbu, ar renkatės baldus dideliam biurui, ar savo namų darbo kambariui – išsirinkite tokius, kurie bus patogūs ir kurs jaukią ir darbingą atmosferą. O tvarką palaikyti padės talpios ir dailios Elda.lt siūlomos biuro spintos.

Aplankai, dokumentai, knygos, galų gale darbuotojų drabužiai ir kiti daiktai – viskas sutilps talpiose spintose. Prinstono universiteto (Princeton University) mokslininkai nustatė, kad tvarkingas, su kuo mažiau daiktų, darbo stalas didina produktyvumą ir susikaupimą, nes mūsų smegenys teigiamai reaguoja į tvarką. Spintos biure – puiki išeitis tvarkai palaikyti, sudėti daiktus, kurie blaško dėmesį. Net jei dirbate namie – pasistenkite palaikyti tvarką ir minimalizmą darbo erdvėje.

Elda.lt rasite platų biuro spintų pasirinkimą, o prie jų galite derinti darbo stalus, spinteles, komodas, lentynas ir kėdes. Spintos stumdomomis durimis, atveriamomis durimis, su stalčiais, lentynomis (atviromis ir uždaromis), įvairių dydžių ir dizainų – čia rasite biuro spintą tiek dideliam biurui, tiek mažam darbo kambariui namuose.

DAUGIAU