Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Šių čiužinių sudėtyje yra aukštos kokybės latekso. Jie pasižymi elastingumu, ilgaamžiškumu. Latekso elastingumas suteikia maksimalų komfortą miegant, jie yra laidūs orui ir juose nesiveisia dulkų erkutės. Jie puikiai tiks tiems, kurie lengvai prabunda, nes latekso čiužiniai sugeria judesius, todėl miegant su partneriu, vienas kito nepažadinsite. Latekso čiužiniai išlaiko taisyklingą stuburo padėtį, tinka tiems, kurie skundžiasi nugaros skausmais.

Turėkite omenyje, kad latekso čiužiniams yra reikalingos lovos su grotelėmis – jie negali būti dedami ant vientiso pagrindo. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kai kurie žmonės yra alergiški lateksui – įsitinkite, kad nesate, prieš įsigydami latekso čiužinį.

Galite rinktis skirtingo minkštumo / kietumo latekso čiužinius, priklausomai nuo Jūsų individualių poreikių. Pavyzdžiui, Elda.lt siūlomas lateksinis čiužinys HILDING MELODY yra kietas – jame yra septynios anatominės zonos, todėl yra puikiai tinkamos nugaros skausmų kamuojamiems žmonėms. Oro ventiliacijos kanalai užtikrina geresnę oro cirkuliaciją, o specialus užvalkalas naikina nemalonius kvapus. Šis latekso čiužinys – pasirinkimas tiems, kurie ieško harmonijos tarp čiužinio tvirtumo ir komfortiškumo. O štai latekso čiužinys HILDING LAMBADA yra vidutinio kietumo. Tai dvipusis spyruoklinis čiužinys ne tik su latekso, bet ir su kokoso sluoksniu. Šis čiužinys taip pat yra septynių anatominių zonų, kurios užtikrina skirtingų kūno zonų palaikymą miegant. Čiužinys suprojektuotas teikiant dėmesį kiekvienai detalei – todėl užtikrina kokybišką miegą ir yra ilgaamžis. Kokybiškas ir ramus miegas – kartu su Elda.lt.

DAUGIAU