Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kūdikio lovytė – vienas pagrindinių pirkinių, laukiant šeimos pagausėjimo. O ruošiantis naujo šeimos nario atvykimui, juk ir taip galybė sąrašų, numatytų pirkinių ir, be abejo, pasiruošimo rūpesčių. Todėl kokybiškos ir ergonomiškos kūdikio lovytės paiešką patikėkite Elda.lt – čia siūlomi tik kruopščiai atrinkti baldai, todėl galite būti užtikrinti, kad mažojo šeimos nario miegas bus saldus ir patogus – net jei jo, kaip ir Jūsų miego, bus mažai...

Jei kankina klausimas, kokią kūdikio lovytę pasirinkti, turime kelis patarimus, į kokius dalykus reikėtų atkreipti dėmesį. Visų pirma, tai medžiagos – jos turi būti kokybiškos ir saugios. Verta atkreipti dėmesį į tai, ar lovytės dugnas pasikelia ir nusileidžia – jei norite, kad lovytė „augtų“ kartu su vaiku. Svarbu ir tarpai tarp lovytės strypų – dėl kūdikio saugumo jie turi būti ne siauresni nei 6 cm. Elda.lt taip pat galite išsirinkti kokybiškų vaikiškų čiužinių, atitinkančių OEKO-TEX® standartą. O išsirinkus lovelę ir čiužinį, jaukiam kūdikio kambario interjerui kurti Elda.lt patogu išsirinkti ir komodą, spintą ar vystymo stalą. Tegul Jūsų mažylio miegas būna saldus, o kambarys – ramybės ir jaukumo oazė visai šeimai.

DAUGIAU