Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Minkštas, patogus ir stilingas fotelis, išdidžiai stovintis miegamajame kambaryje, laukiantis Jūsų, kol įsitaisysite su gera knyga ir karštos arbatos puodeliu. Skamba jaukiai, ar ne? Išsirinkę iš gausaus Elda.lt asortimento, galėsite mėgautis ramiais vakarais ir lėtais rytais aukščiausios kokybės ir komforto fotelyje.

Miegamojo fotelis ne tik kuria solidų, stilingą ir jaukų miegamojo kambario interjerą, tačiau ir tampa patogiu poilsio kampeliu, ramybės oaze, padedančia atitrūkti nuo dienos darbų ir rūpesčių. Kokybiškas, iš patvarių medžiagų pagamintas fotelis tarnaus ilgai ir taps neatsiejama Jūsų kasdienių ritualų dalimi. Elda.lt siūlomi foteliai miegamajam yra įvairių stilių, medžiagų ir spalvų, todėl čia fotelį išsirinkti gali kiekvienas, ieškantis komforto ir kokybės.

Plačiame Elda.lt asortimente rasite įvairiausių baldų, kurie atitiks Jūsų individualius poreikius: čia siūlomi foteliai su poilsio mechanizmu, modernūs, griežtesnių formų ir klasikinio stiliaus foteliai. Minimalistinio dizaino, pastelinių spalvų foteliai derės skandinaviško ar modernaus stiliaus interjere, tačiau jei ieškote ryškaus akcento miegamojo kambariui – čia rasite ir išskirtinio dizaino, ir ryškių spalvų fotelių. O suteikti prabangos ir solidumo jausmą kambariui galite išsirinkę klasikinio stiliaus krėslą. Asortimente taip pat rasite maksimalų komfortą suteikiančių fotelių su siūbavimo funkcija ir atrama kojoms (bankete). Kurkite namų jaukumą kartu su Elda.lt!

DAUGIAU