Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Čiužiniai su kokoso pluoštu – vertinantiems natūralumą. Tai tvaresnis ir organiškesnis pasirinkimas tiems, kurie nori čiužinio iš natūralių medžiagų. Kokoso pluoštu laisvai cirkuliuoja oras, jis nesulaiko kvapų. Kokosas taip pat pasižymi natūraliomis drėgmę sugeriančiomis savybėmis, todėl padeda palaikyti čiužinio higieną. Kadangi kokoso pluoštas puikiai praleidžia orą, jis padeda reguliuoti temperatūrą ir išvengti, kaip minėta, drėgmės kaupimosi, todėl čiužinys ilgai išlieka lyg naujas.

Kokoso pluoštas taip pat yra atsparus dulkių erkutėms, pelėsiui, bakterijoms. Čiužiniai su kokoso pluoštu – geras pasirinkimas alergiškiems žmonėms. Čiužiniai su kokosu – ilgaamžiai, todėl savo pasirinkimu galėsite džiaugtis nesirūpindami, kad greitai reikės keisti čiužinį.

Šie čiužiniai paprastai yra kietesni, todėl ypač gerai palaiko nugarą, taisyklingą kūno padėtį. Jie tinkami tiems, kurie kenčia nugaros skausmus arba tiems, kuriems tiesiog labiau patinka kietesnis čiužinio paviršius.

Elda.lt rasite įvairų čiužinių su kokoso pluoštu pasirinkimą – tai ir MultiPocket spyruoklių čiužiniai, ir Pocket spyruoklių čiužiniai, taip ir Bonell tipo čiužiniai su kokoso pluoštu. Taip pat galima rinktis iš vidutinio kietumo, kietų ir labai kietų čiužinių. Tinkamą čiužinį, atitinkantį individualius poreikius ir kasdienius miego įpročius, Elda.lt ras kiekvienas.

DAUGIAU