Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Elda.lt internetinės parduotuvės minkštų baldų asortimentas yra pritaikytas visiems – tai skandinaviško, modernaus, industrinio ir klasikinio stiliaus minkšti baldai. Išsirinkite Jums labiausiai patinkančius minkštus baldus iš siūlomų baldų kolekcijų, išlaikydami savo svetainės interjere vientisą ir stilingą įvaizdį. Išsirinkę minkštus baldus iš vienos kolekcijos būsite tikri, kad minkšti kampai, sofos ir foteliai derės tarpusavyje.

Gausus spalvų, medžiagų, išmatavimų ir stilių pasirinkimas garantuos, kad namuose stovės Jūsų svajonių baldai. Nežinantiems nuo ko pradėti, pirmiausia siūlome nuspręsti, kokio stiliaus minkšti baldai labiausiai tiks Jūsų interjere. Jei interjeras klasikinis, kviečiame pasižvalgyti po „Lorenzo“, „Pikalo“, „Laura-3“, „Astra“ ir „Liucija“ minkštų baldų kolekcijas. Čia puikuojasi elegantiški foteliai ir sofos, kurių audinį ar eko odą ir medienos spalvą galėsite išsirinkti patys. Mėgstantiems modernų interjerą – minimalaus dizaino, patogios, tiek neutralių, tiek ryškų spalvų sofos, minkšti kampai, pufai ir foteliai, kurių itin platų asortimentą siūlo „Grafų baldai“. Skandinaviško interjero gerbėjų taip pat laukia gausus minkštų baldų kolekcijų pasirinkimas, o industrinio stiliaus minkšti baldai pristatomi „Grafų baldų“ „Mint II“ kolekcijoje – čia galėsite išsirinkti išskirtinių spalvų sofas ir fotelius.

DAUGIAU