Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Išrinkti mokyklinę kėdę vaikui ar jaunuoliui – atsakingas darbas. Ji turi būti patogi ir ergonomiška, kadangi joje sėdint praleidžiama daug laiko: ruošiant namų darbus, mokantis ir dirbant ar žaidžiant su kompiuteriu. Taisyklinga nugaros ir kaklo padėtis sėdint padės išvengti skausmų ir sveikatos problemų ateityje. Patogi kėdė taip pat padės ilgiau išlaikyti darbingumą, o patrauklus ir žaismingas dizainas derės kambario interjere. Elda.lt siūlo platų ergonomiškų mokyklinių kėdžių pasirinkimą, kuriose įsitaisyti smagu bus ne tik vaikams, bet ir tėvams.

Įvairių spalvų ir dizainų, ergonomiškos, reguliuojamo aukščio kėdės tiks ir vaikui, ir jaunuoliui. Kartu su jaunuoju kambario gyventoju galite išsirinkti mokyklinę kėdę iš plataus Elda.lt asortimento – gal Jūsų vaikui labiausiai patiks žaisminga, ryški kėdė su raudonų ar mėlynų spalvų elementais, o gal akį patrauks daili klasikinio stiliaus kėdė. Net ir išrankiausi čia ras jiems patinkantį variantą. Rinkdamiesi mokyklinę kėdę galite ją derinti su kitais siūlomais vaiko kambario baldais – prie įvairių stilių ergonomiškų kėdžių derės rašomieji stalai, lentynos, spintos, lovos, komodos. Paverskite savo vaiko kambario erdvę jaukia ir stilinga su Elda.lt.

DAUGIAU