Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Sekcija, vitrina ar indauja – stilingas ir klasikinis svetainės kambario akcentas. Dažnai šios sąvokos vartojamos sinonimiškai, tačiau jei ieškote būtent sekcijos svetainei, turėtumėte žinoti, kad ji apima daug platesnį svetainės baldų pasirinkimą, nei vitrina ar indauja – sekcija gali būti tiek su aklinomis, tiek su stiklinėmis, vitrininėmis durimis; sekcija svetainei gali užimti visą kambario sieną arba atlikti indaujos funkciją valgomajame. Elda.lt gali pasiūlyti platų įvairių stilių sekcijų asortimentą. Čia galėsite išsirinkti gražią ir funkcionalią svetainės sekciją, atitinkančią Jūsų gyvenimo būdą ir stilių.

Sekcijos tikrai tiks kiekvieno skoniui ir padės kurti jaukius namus. Skandinaviško, modernaus, klasikinio ar industrinio stiliaus sekcijos derės Jūsų svajonių interjere. Ne mažiau, žinoma, svarbus ir svetainės baldų funkcionalumas, todėl Elda.lt siūlomos sekcijos atkeliauja iš patikimų gamintojų, yra tvirtos ir kokybiškos. Besirinkdami Jums patinkančio dizaino sekciją, atsižvelkite į savo kasdienius poreikius bei svetainės erdvę ir nuspręskite, kokią funkciją sekcija atliks Jūsų namuose. Didelėje svetainėje puikiai tiks didelės klasikinio ar modernaus stiliaus sekcijos, užpildančios erdvę ir tinkančios laikyti daugybei daiktų bei atliekančios ir TV staliuko funkciją. Mažesnei erdvei gali tikti skandinaviško stiliaus ar klasikinės mažesnės sekcijos, galinčios tarnauti kaip indauja. Taip pat vertėtų apsvarstyti, ką planuojate laikyti sekcijos lentynose. Galbūt ten atsidurs vietos nerandantys daiktai, rečiau naudojami indai ar dokumentai – tuomet sekcija galėtų būti aklinomis durelėmis, paslepianti visus ten laikomus daiktus. O galbūt sekcijos lentynose atsidurs gražiausios taurės ir kiti indai ar ilgai kaupta namų biblioteka – tuomet geriausiai tiks sekcija vitrininėmis durimis. Elda.lt tikrai rasite tokią sekciją, kuri taps Jūsų svetainės akcentu, o prie jos derės minkšti kampai, foteliai, stalas ar staliukas ir kiti svetainės baldai.

DAUGIAU