Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Čiužiniai su Viscosoya – tai čiužiniai su viskoelastine medžiaga, kurios sudėtyje yra natūralaus sojų aliejaus ekstrakto, lemiančio čiužinio patvarumą, elastingumą ir sveikos miego aplinkos žmogui kūrimą. Čiužinys su Viscosoya – itin puikus pasirinkimas alergiškiems žmonėms.

Kodėl verta rinktis čiužinius su Viscosoya? Visų pirma – tai natūralumas. Čiužiniai su Viscosoya viskoelastine medžiaga tikrai patiks natūralumą vertinantiems ir norintiems rinktis gamtai draugiškesnius sprendimus. Tačiau ne tik natūralumas lemia komfortišką miegą ant čiužinių su Viscosoya – viskoelastinė medžiaga pasižymi elastingumu ir tvirtumu, prisitaiko prie kūno formų, išlaiko taisyklingą jo padėtį ir sudaro optimalias sąlygas kokybiškam miegui. Viskoelastinė medžiaga taip pat reaguoja į žmogaus kūno temperatūrą, prisitaiko prie anatomijos ir užtikrina oro cirkuliaciją, leidžiančią odai kvėpuoti.

Čiužiniai su viskoelastine Viscosoya medžiaga yra tinkami alergiškiems žmonės, kadangi pasižymi antialerginėmis savybėmis. Ši ypatybė, kartu su pralaidumu orui, prisitaikymu prie kūno anatomijos ir tvirtos atramos suteikimu – optimali kombinacija komfortiškam miegui. O juk kokybiškas poilsis toks svarbus, kai įtemptas gyvenimo tempas, kasdienybės rūpesčiai ir įsipareigojimai neleidžia atsikvėpti. Pabėkite nuo rūpesčių ir kokybiškai pailsėkite įsigiję kokybišką, komfortišką ir patvarų čiužinį Elda.lt.

DAUGIAU