Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Planuojant svetainės erdvę, dažnai tenka galvoti ne tik apie sofą, TV staliuką, žurnalinį staliuką ar lentynas. Kadangi nemažai namų svetainės ir valgomojo zonos yra vienoje erdvėje, renkantis baldus, prie svetainės baldų, tokių kaip minkštas kampas ar kavos staliukas, tenka derinti ir pietų stalą bei kėdes.

Pietų stalas – tai ne tik vieta, kur valgome. Susėdę prie stalo bendraujame, dalijamės dienos įspūdžiais, sukviečiame draugus, švenčiame gražiausias metų šventes. Valgomojo stalas padeda kurti tokią namų erdvę, kurioje gera būti ir bendrauti. Turint vietą, prie kurios galima vaišinti artimuosius ir draugus, susibūrimai bus dažnesni, o pokalbiai – ilgesni. Platus Elda.lt pietų stalų asortimentas užtikrina, kad kiekvienas čia ras tinkamiausią baldą savo namų erdvei.

Turbūt dažnai kylantis klausimas – kokios formos pietų stalą rinktis. Šis klausimas ypač aktualus, kai pasiūla Elda.lt – tikrai didelė, o stalai siūlomi įvairių dizainų, dydžių, stilių ir spalvų. Visų pirma, žinoma, turite rinktis stalą, kuris Jums patinka. Tačiau jei neišsirenkate, kokia forma geriausiai tiktų Jūsų namams, galite atsižvelgti į kelis praktiškus dalykus. Stačiakampis stalas ypač tinka, jei norite, kad prie stalo tilptų kuo daugiau žmonių ar jei zona, kurioje stovės pietų stalas, yra siauresnė. Jei erdvė nedidelė – ne problema – čia ypač pasitarnauja išskleidžiami (ištraukiami) valgomojo stalai. Žinoma, ištraukiami stalai, kurie transformuojasi į didesnius, gali būti įvairių formų – Elda.lt rasite ne tik stačiakampių, bet ir apskritimo formos, ovalių transformuojamų stalų. Apskritas stalas itin tinka mažesnėse erdvėse, tačiau turėkite omenyje, kad prie jo tilps mažiau žmonių, nebent išsirinksite stalą, kuris taip pat gali būti prailgintas. Prie kvadrato formos stalo taip pat tilps mažiau žmonių, tačiau jis puikiai tinka taisyklingos formos kambariuose. Prie ovalaus stalo tikrai tilps gausus būrys šeimos narių ar svečių, o taip pat tokios formos stalas tiks mažesnėse ar siaurose erdvėse.

Jei svetainės erdvė nedidelė, o valgoma sėdint ant sofos – čia taip pat puikiai tiks ištraukiami stalai arba stalai transformeriai, funkcionuojantys ir kaip kavos staliukas, ir kaip valgomojo stalas. Rinkitės praktiškus sprendimus kartu su Elda.lt!

DAUGIAU