Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Svetainės baldai, tokie kaip sofa, minkštas kampas ar TV staliukas dažniausiai yra pirmieji, apie kuriuos pagalvojame, kai norime įrengti ar atnaujinti svetainės erdvę. Tačiau dažnai detalės, tokios kaip konsolės, komodos ar lentynos, sukuria vientisą ir būtent mūsų namams būdingą vaizdą ir charakterį. Ant svetainės lentynų išsirikiuoja prisiminimai, užfiksuoti nuotraukose, knygos, stalo žaidimai, augalai – tai, ką mėgstame, kas atspindi gyvenimo būdą, mūsų hobiai. Elda.lt siūlo platų pastatomų ir pakabinamų lentynų, kurios suteiks namams jaukumo, asortimentą.

Svetainės lentynos ir jų pasirinkimas priklauso nuo svetainės erdvės ir lentynos paskirties. Jei turite didelę namų biblioteką ir norite ją laikyti svetainėje, tuomet puikiai tiks didelės pastatomos atviros ar su stiklinėmis durimis lentynos – kad rečiau reikėtų valyti dulkes. Jei reikia vietos ne tik daiktams eksponuoti, bet ir paslėpti, pasitarnaus svetainės lentynos su uždaromis lentynomis apačioje – taip svetainės lentyna atliks dvi funkcijas. Pakabinamos lentynos ypač pasitarnaus mažesnėse erdvėse, kur nėra vietos pastatomai. Iš lentynų asortimento galite susikomplektuoti pastatomas, pakabinamas lentynas, vitrinas ir indaujas, sukurdami vientisą namų stilių. Rinkitės kokybiškas ir ilgai tarnausiančias svetainės lentynas Elda.lt ir kurkite jaukius namus, atspindinčius Jūsų charakterį.

DAUGIAU