Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Renkantis minkštus svetainės baldus bene svarbiausias prioritetas – patogumas. Juk svetainėje leidžiame daug laiko, ilsimės, priimame svečius. Žinoma, ne paskutinėje vietoje yra ir estetinis vaizdas – kiekvienas svetainės baldas kuria unikalų ir tik mūsų namams būdingą interjero vaizdą. Todėl geriausia rinktis baldus, kurie savyje suderina estetiką, patogumą ir funkcionalumą. Svetainės kambario akcentu gali tapti patogus fotelis, kuriame ne tik bus jauku įsitaisyti su kavos puodeliu, tačiau kuris taps kambario interjero akcentu.

Elda.lt siūlomi svetainės foteliai yra įvairių dydžių, medžiagų, formų ir stilių, todėl kiekvienas išsirinks tokį, kuris tiks namų interjerui ir jį papildys. Fotelis yra ne tik patogus baldas, tačiau ir jaukumą kurianti interjero detalė. Pasirinkus išskirtinį, ryškių spalvų fotelį suteiksite svetainės kambariui žaismingumo ir išskirtinumo – tai puikus kompromisas, jei nenorite rinktis ryškios sofos, tačiau siekiate įnešti į svetainės erdvę daugiau spalvų. O gal atvirkščiai – pastelinių, neutralių spalvų fotelis taps baldu, užbaigiančiu klasikinio ar minimalistinio interjero vaizdą. Su išsirinktu foteliu puikiai derės Elda.lt siūlomos sofos, minkšti kampai, sėdmaišiai ir pufai.

Galbūt tinkamiausias pasirinkimas Jums – minkštas fotelis reglaineris, kuriame patogiai ilsėsitės po dienos darbų, o gal tai, ko trūksta Jūsų svetainei, yra modernaus dizaino besisukantis fotelis. Foteliai-šezlongai leis įsitaisyti ilgam vakarui su geru filmu ar knyga; kokybiškam poilsiui puikiai tiks ir patogus fotelis su poilsio mechanizmu. O gal tai, ko Jums reikia, yra keletas fotelių, kuriuose tilps būrys svečių? Skandinaviško, industrinio, modernaus, klasikinio, provanso stiliaus svetainės foteliai – tikrai rasite Jums tinkamą Elda.lt asortimente.

DAUGIAU