Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kaip ir spintelės prie lovos, taip ir kavos, arba dar kitaip – žurnalinis staliukas yra mūsų kasdienybės liudininkas: čia savo eilės laukia nebaigtos skaityti knygos, kažkur lekiant nespėtas išgerti (o gal su pasimėgavimu pabaigtas?) kavos puodelis, čia užkeliamos kojos po ilgos darbo dienos įsitaisius ant sofos, o gal tai dėmesį traukianti svetainės erdvės vieta, ant kurios puikuojasi interjero detalės ar šviežių gėlių puokštė. Kad ir kokią paskirtį atlieka Jūsų kavos staliukas (o gal visas išvardytas), Elda.lt parduotuvėje rasite tokį, kuris atitiks Jūsų poreikius ir stilių.

Įvairių formų, dizainų, dydžių, natūralaus medžio, marmuro ir kt. spalvų žurnaliniai staliukai – tai ne tik gražus, tačiau ir kokybiškas bei funkcionalus svetainės baldas. Skandinaviško, modernaus, klasikinio ir kitų stilių kavos staliukai kuria jaukią svetainės atmosferą, kartu atlikdami praktinę funkciją. Elda.lt rasite itin platų žurnalinių staliukų pasirinkimą – tinkamų tiek mažoms, tiek didelėms erdvėms; minimalistinių ir dėmesį atkreipiančių; įvairių spalvų ir medžiagų. Išskirtinis kavos staliukas taps ne tik vieta, aplink kurią vyksta pokalbiai, bet ir pokalbių objektu. Jaukūs klasikiniai staliukai suteiks namų interjerui solidumo ir elegancijos, o minimalistinis skandinaviško stiliaus kavos staliukas kurs ramią svetainės atmosferą.

DAUGIAU