Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Dvigulės kušetės – puikus pasirinkimas svečių, jaunuolio, vaiko ar miegamojo kambariui. Taip pat dvigulės kušetės yra itin tinkamas baldas nedidelėms erdvėms, kur miegamasis yra toje pačioje patalpoje su svetainėje. Leisti laisvalaikį, priimti svečius, ilsėtis ir miegoti – dvigulės kušetės yra daugiafunkcinis baldas, išsprendžiantis nedidelių erdvių problemas.

Pamirškite nepatogias kušetes, ant kurių yra kada nors tekę miegoti svečiuose. Elda.lt siūlo patogias, tvirtas ir maksimalų komfortą užtikrinančias dvigules kušetes, ant kurių miegas bus kokybiškas ir saldus. Miegamos kušetės su patalynės dėže yra baldas, padedantis taupyti vietą, atrodantis stilingai ir atliekantis kelias funkcijas. Suskleista dvigulė kušetė Jums tarnaus kaip sofa ar patogi vieta dienos poguliui, o išskleista – kaip dvigulė lova. Kušetės puikiai tiks daugiafunkcinėms erdvėms – ten, kur miegamasis ir svetainė yra vienoje patalpoje, ar, pavyzdžiui, darbo ir svečių kambarys. Stilingos, patogios ir kokybiškos – tokios dvigulės kušetės siūlomos Elda.lt asortimente.

DAUGIAU