Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Lovų grotelės – tai reikalingas elementas, jei Jūsų išsirinkta lova neturi grotelių čiužiniui, įsigijote tik lovos rėmą. Grotelės – tai itin komfortiškas pasirinkimas, kuris leidžia orui cirkuliuoti, užtikrina ilgesnį čiužinio naudojimo laiką ir kokybišką bei patogų poilsį. Renkantis lovų groteles čiužiniui, derėtų atkreipti dėmesį į kelis dalykus.

Pirma, išsirinkite tinkamą lovos grotelių dydį – kad tiktų tiek lovai, tiek išsirinktam čiužiniui. Taip pat svarbus ir grotelių lamelių skaičius – kuo jų daugiau, tuo grotelės patvaresnės. Derėtų atsižvelgti ir į rekomenduojamą svorį, kurį gali išlaikyti lovos grotelės. Pasirinkite lovos groteles atsižvelgdami į medžiagą, kainą, montavimo intrukcijas, saugumą ir kokybę – visada tai yra svarbu, norint išsirinkti Jums labiausiai tinkančias lovos groteles. Taip pat, kalbant apie lovos grotelių konstrukciją, galite pasirinkti pakeliamas groteles, skirtas patalynės dėžei, o gal Jums aktualu lovos grotelės su pakeliamu galvūgaliu ir kojūgaliu optimaliam komfortui – ne tik miegui, bet ir poilsiui su knyga ar geru filmu.

Jei lovos grotelės čiužiniams – galvos skausmas Jums, kreipkitės į mus ir pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausias.

DAUGIAU