Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Vaiko kambario baldai – tai jų asmenybės ir pomėgių atspindys. Išrinkę vaiko kambariui tokius baldus kaip lova, spinta, rašomasis stalas, mokyklinė kėdė ir komoda, nepamirškite ir lentynų, kuriose eksponuojami daiktai atspindi vaiko hobius, laimėjimus, kūrybą. Šeimos nuotraukos, mėgiamiausi žaislai, gražiausi piešiniai, pagyrimo raštai ir medaliai – įsimintiniausios kasdienybės akimirkos nuguls lentynose, talpinančiose galybę svarbių daiktų ir suteikiančiose vaiko kambariui jaukumo ir išskirtinumo.

Elda.lt rasite įvairių dizainų ir stilių vaikiškų lentynų: pastatomų, pakabinamų, su spintelėmis, įvairių spalvų ir dydžio. Galite komplektuoti pastatomas lentynas su pakabinamomis ir taip sukurti dar daugiau erdvės įvairių daiktų laikymui. Taip pat galite rinktis lentynas su apačioje esančiomis spintelėmis ar stalčiais – čia galėsite laikyti rečiau naudojamus daiktus ir taip palaikyti tvarką vaiko kambaryje. Universalus lentynų dizainas pritaikytas tiek vaikui, tiek jaunuoliui, o kokybiškos medžiagos lemia ilgaamžiškumą. Vaikiškos lentynos – tai erdvė kambario šeimininko kūrybai ir galimybė kurti unikalų vaiko kambario vaizdą.

DAUGIAU