Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Svetainės baldai – atsakingas namų interjero kūrimo žingsnis. Juk svetainė – tai vieta, kurioje praleidžiame itin daug laiko, tai ne tik poilsio, bet ir šeimos ar svečių susibūrimo vieta, o kartais – ir valgomasis ar miego zona. Sofa, TV staliukas, svetainės spintelės, lentynos, komodos, svetainės foteliai ar sėdmaišiai ir pufai, kavos staliukai ir stalai – tiek daug sprendimų reikia priimti įsirenginėjant ar atnaujinant šią namų erdvę. Suderinti visas interjero detales gali būti daug laiko užimantis darbas, o kur dar kiekvieno svetainės baldo paieškos. Čia Elda.lt siūlo Jums paprastą, bet puikų sprendimą – baldų pasirinkimą malonumu, o ne rūpesčiu pavers svetainės baldų komplektai.

Svetainės baldų komplektai – tai geras pasirinkimas ne tik tiems, kurie nori sutaupyti laiko, bet ir tiems, kurie namų interjere vertina vientisą stilių ir trokšta, kad baldai derėtų tarpusavyje. Išsirinkus sau patinkantį svetainės baldų stilių – klasikiniai, modernūs ar industriniai svetainės baldai – beliks tik pasirinkti sau patinkantį ir poreikius atitinkantį svetainės baldų komplektą iš plataus Elda.lt asortimento. O ką išsirinkti iš siūlomų svetainės baldų tikrai ras kiekvienas. Galbūt planuojate didelę svetainės zoną, kurioje tilps ne tik minkštas kampas ir TV staliukas, tačiau ir svetainės lentynos, komodos ir valgomojo zona, kuriai bus išrinktas prie svetainės baldų priderintas valgomojo stalas ir kėdės. O gal Jūsų svetainė nedidelė, skirta poilsiui ir čia svarbiausia patogi minkšta sofa ir stalas transformeris, galintis tapti tiek žurnaliniu staliuku kavos puodeliui ir knygai pasidėti, tiek valgomojo stalu šeimos pietums.

Išsirinkite norimo dydžio ir Jūsų poreikiams tinkantį, funkcionalų svetainės baldų komplektą ir čia pat, Elda.lt, priderinkite prie komplekto tinkančius minkštus baldus. O gal išsirinkote savo svajonių sofą ir norite prie jos derinti kitus svetainės baldus? Gausus medžiagų, spalvų ir modelių asortimentas Elda.lt tikrai garantuoja, kad rasite savo svajonių svetainės baldų komplektą, kuris padės sukurti Jūsų įsivaizduojamą namų svetainės interjerą.

DAUGIAU