Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Svetainės baldai – atsakingas namų interjero sprendimas. Svetainėje leidžiama daug laiko, čia priimami svečiai. Todėl natūralu, kad svetainės erdvė turi būti ne tik patogi, bet estetiška, o tuo pačiu – atspindinti namų gyventojų gyvenimo būdą, pomėgius, poilsio ir kasdienybės įpročius ar, galiausiai, charakterį. Nenuostabu, kad viena iš vėliausių interjero tendencijų svetainėje – ne slėpti, tačiau matomose vietose dėlioti įvairius daiktus – nuotraukas, knygas, indus, suvenyrus, meno kūrinius ir t.t. Tokios detalės atspindi mūsų kasdienybę ir patyrimus bei paverčia namus jaukesniais, individualesniais. O šiam tikslui puikiai tinka vitrinos ir indaujos.

Greičiausiai dauguma prisimename didžiules vitrinas ir indaujas pas senelius, kuriose tilpdavo ir gražiausi indai, ir šeimos nuotraukos, ir skaniausi saldainiai bei kitos smulkmenos. Šiandien svetainėse karaliauja modernios indaujos, kuriose rikiuojamos knygos, suvenyrai iš kelionių, meno kūriniai ir kitos širdžiai mielos interjero detalės. Elda.lt rasite platų vitrinų, indaujų asortimentą, iš kurio išsirinksite tinkamą Jūsų stiliui ir svetainės erdvei.

Skandinaviško, modernaus, klasikinio, provanso ir kt. stilių vitrinos ir indaujos taps Jūsų kasdienybės detalių ir prisiminimų saugotojomis, o papildomos lentynos su durelėmis ar stalčiai padės organizuoti daiktus. Talpiose indaujos lentynose galėsite laikyti daiktus, kurie visada bus lengvai pasiekiami ir matomi, o stalčiuose suslėpti laidus, stalo žaidimus ar rečiau naudojamus indus. Įvairaus dydžio ir dizaino vitrinos ir indaujos tiks tiek didelėms, tiek mažoms svetainės erdvėms, suteiks interjerui charakterio ir jaukumo. Su indaujomis derės kiti Elda.lt siūlomi svetainės baldai – TV staliukai, stalai transformeriai, kavos staliukai, lentynos, spintos, konsolės ir kt.

DAUGIAU